Vollé Ikrény
2017.02.17.
Heuréka 2017
2017.02.24.

2017. február 21-én rendeztük meg a Nyelv-elek városi anyanyelvi versenyt. A megmérettetésre tizenegyedik alkalommal került sor.
Az 5-6. évfolyam tanulóit hívtuk ki szellemi vetélkedésre, amelyen játékos, gondolkodtató feladatokat kellett megoldaniuk a gyerekeknek.
A versenyen tíz városi iskola 43 diákja vett részt. Iskolánk pedagógusai kijavították a feladatlapokat, így a versenyzők gyorsan értesülhettek az elért eredményekről.
Gratulálunk minden díjazottnak, résztvevőnek, és köszönjük a felkészítő tanárok munkáját is. A helyezéseket a mellékelt eredménylistán megtekintheti minden érdeklődő.

NYELV-ELEK verseny eredményei

2016/2017. tanév

 

 

  1. évfolyam

 

  1. helyezett JÓZSA KATA – Nádorvárosi Ált. Isk.
  2. helyezett KOLOZSVÁRI ÁDÁM – Kodály Ált. Isk.
  3. helyezett FÜZI BOGLÁRKA  Gárdonyi Ált. Isk.

 

 

  1. évfolyam

 

  1. helyezett KUSTYÁN LILI – Vörösmarty Ált. Isk.
  2. helyezett KUBIK ÁRMIN  Gyárvárosi Ált. Isk.
  3. helyezett HORVÁTH GERGŐ  Kodály Ált. Isk.

 

Gratulálunk a helyezést elért tanulóknak és felkészítő tanáraiknak.

 

További eredmények:

  1. évfolyam
4. Bognár Borka Vörösmarty Ált. Isk. Kisbajcs
5. Orschel Márk Gárdonyi Ált. Isk.
5. Klauz Csenge Vörösmarty Ált. Isk. Kisbajcs
5. Kovács Ádám (különdíj) Tulipános Ált. Isk.
6. Varga Melinda Péterfy Ált. Isk.
6. Szabó Eszter Kodály Ált. Isk.
7. Ujj Levente Tulipános Ált. Isk.
8. Rehák Írisz Péterfy Ált. Isk.
8. Richter Regő Kálvária Ált. Isk.
8. Rózsa Kitti Tulipános Ált. Isk.
9. Nagy Napsugár Fekete Ált. Isk.
9. Bognár Martin Tulipános Ált. Isk.
10. Bálint Zsófia Móra Ált. Isk.
10. Árki Cintia Tulipános Ált. Isk.
10. Schwarcz Laura Tulipános Ált. Isk.
11. Mayer Ádám Tulipános Ált. Isk.
11. Orsós Emília Tulipános Ált. Isk.
12. Bruckner Izabella Tulipános Ált. Isk.
13. Fejes Anna Tulipános Ált. Isk.
14.Vehofsics Laura Fekete Ált. Isk.

 

  1. évfolyam

 

3. Németh Laura Larissza (különdíj) Tulipános Ált. Isk.
4. Rázsó Kata Lilla Kodály Ált. Isk.
5. Koplányi Rebeka Gyárvárosi Ált. Isk.
6. Kern András Gárdonyi Ál. Isk.
6. Horváth Bianka Vörösmarty Ált. Isk. Kisbajcs
7. Rozsos Noémi Péterfy Ált. Isk.
8. Szilágyi Panna Tulipános Ált. Isk.
8. Szabó Bence Tulipános Ált. Isk.
9. Keszei Hanna Gárdonyi Ált. Isk.
9. Bihari Rebeka Gyárvárosi Ált. Isk.
9. László Tamás Tulipános Ált. Isk.
9. Bognár Dóra Tulipános Ált. Isk.
10.Schmelczer Virág Gyárvárosi Ált. Isk.
10. Strausz Bálint Tulipános Ált. Isk.
11. Peterka Borbála Péterfy Ált. Isk.
12. Sós László Fekete Ált. Isk.
13. Bendl Árpád Fekete Ált. Isk

 

Köszönjük a versenyen való részvételt, a sikeres munkát, és jövőre is szeretettel várunk mindenkit.