Átadták a „Meghitt iskolai karácsony” elnevezésű pályázat díjait a Vaskakas Bábszínházban. A Somogyi Elektronic Kft. által hagyományteremtő szándékkal szervezett programra győri általános iskolák tanulóinak jelentkezését várták, hogy az általuk tervezett és alkotott díszekkel még szebbé varázsolják az ünnepet.

A felhívást nagy érdeklődés övezte, hiszen 15 intézményből összesen 34 osztály adta be pályamunkáját. Iskolánkból 5 osztály nevezett, több mint 200 tanuló hozta létra az alkotásokat, melyeket fotóit a bábszínház előterében rendezett időszaki kiállításon lehetett megcsodálni.

A bíráló szakmai zsűrinek nem volt könnyű dolga, annyi kreatív és ötletes mű született.

A pályázatokra közönségszavazást is hirdettek. Ennek nyertesei a Móra Ferenc Általános Iskola 5. c. osztálya és iskolánk 3. a. osztálya lett.

A nyertes osztályok tanulóit a díjátadó után a Négy évszak boszorkánya című előadásra hívta meg a bábszínház.