KAMMERER KITTI 7.a osztályos tanulónk, aki úszás sportágban ért el kimagasló eredményeket.

Tanulóink közül sokan sportolnak versenyszerűen az iskola falain kívül is.

Kammerer Kitti hetedik osztályos tanulónk a Győri Úszó SE versenyzője, 2017-től úszik versenyszerűen. Az első korosztályos országos bajnoki címét 2018-ban szerezte, azóta a 100 m pillangó, 200 m pillangó számokban minden évben átvehette az első helyért járó trófeákat, még a  tavalyi, koronavírus által megnehezített versenyidőszak ellenére is kiemelkedő teljesítménnyel ért el első helyezést ezekben a számokban.  Emellett elhozta a 400 vegyes legjobbjának járó aranyérmet is, valamint a 400 m gyors és az 1500 m gyors egyéni versenyszámában bronzérmet szerzett. Tagja volt a 4×100 és a 4×200 női gyors váltó versenyszámának is, ahol szintén 3. helyezést értek el csapattársaival.

Kitti szorgalmának, kitartásának és a Győri Úszó SE kiváló szakembereinek köszönhetően töretlenül fejlődik, és sorra dönti meg egyéni csúcsait a különböző úszásnemekben. Legutóbb az 1500 m gyors évjáratos csúcsát is sikerült megdöntenie.

Gratulálunk a kiváló sportteljesítményhez, Kitti!

 

 

 

Kaposvár szomszédságában, Somogyjádon került megrendezésre a 155 birkózópalántát felvonultató diák I-es szabadfogású országos bajnokság 2022.02.20-án.

A 2022. évi diák I-es szabadfogású országos bajnok lett iskolánk 5.a osztályos tanulója  32 kg-ban Kajdi Kornél Bulcsú (Győri AC).

Gratulálunk!

 

Győr városa Győrszentivánon a Molnár Vid Bertalan Művelődési Ház adott otthont 2022.02.27-én  a 2022. évi diák II. korcsoportos szabadfogású országos bajnokságnak, melyen az 50kg-os kategóriában országos bajnok lett iskolánk 5.c osztályos tanulója Szilágyi Noel Efraim (Győri AC).  Gratulálunk!