2022.06.10-én rendezték meg az első Sövény-Ökoolimpia elnevezésű környezetvédelmi versenyt az Olimpiai Sportparkban.

Iskolánkat a 6.a osztály 6 fős csapata (Gosztola Kitti, Kocsis Levente, Lakatos Attila Róbert, Meizner Erik, Szilágyi Alex, Zsenák Máté)

képviselte. A versenyen 17 csapat közül iskolánk a „pontszerző” 6. helyen végzett.

Gratulálunk a remek teljesítményhez!

A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Baleset-megelőzési Bizottsága 2022. június 7. és június 9. között szervezte a Ki a mester két keréken országos döntőjét. Az eseményen a megyei versenyek első helyezett lány és fiú versenyzői mérték össze tudásukat KRESZ elméleti és kerékpáros ügyességi feladatokon. Iskolánkat Jakab Nóra 5.b osztályos tanuló képviselte, aki megyénk legjobb lány versenyzőjeként indult. A fiú versenyző Halász Kristóf a Gárdonyi  iskolából került ki. A gyerekek méltón képviselték megyénket a nehéz elméleti és gyakorlati megmérettetésen, s Nóri a 20 versenyző közül 10. helyezést ért el. A rendőrségtől Majorné Bajnok Eszter százados, az iskolából pedig Gallóné Schnepp Andrea testnevelő kísérte a csapatot.

A 3 napos versenyt sok színes program színesítette.

GRATULÁLUNK!

Gyurasits Míra 8.b osztályos tanulónk a Hullám kupán duóban aranyérmet szerzett 2022.05.14-15-én Pécsett, valamint

az Országos szinkronúszó Delfin kupán duóban ezüstérmet, összetettben pedig bronzérmet szerzett 2022.05.21-én Monoron.