Az idei évben 3 osztály (4.a, 4.b és a 7.b) is ellátogatott iskolánkból a Kutatók Éjszakája rendezvénysorozatra, ahol a csoportok végig látogathatták az egyetemen működő […]
2019. szeptember 21-én, szombaton szülői összefogás eredményeképp iskolánk tantermei szépülhettek meg az AUDI Önkéntes napon. Iskolánk 3.a osztályos tanulójának édesapja, Nováky Gábor sikeresen pályázott az […]