Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

Az elmúlt hónapokban a digitális munkarendre történt átállás mindenkinek embert próbáló feladat volt. Pedagógusok, tanulók, szülők együttes áldozatos, sok erőfeszítéssel járó munkája, közreműködése kellett ahhoz, hogy érvényes és eredményes tanévet tudhassunk a hátunk mögött. Sikerült! Köszönetet mondok ezért minden tanulónak, szülőnek, pedagógusnak, az iskola dolgozóinak és az iskolát támogató intézményeknek is!

Az idei különleges tanév végén a hagyományostól eltérő módon történik a kitűnő és a jeles eredményt elért tanulóink jutalmazása is. Kivételesen nem a tanévzárón, hanem a következő tanévnyitón vehetik át oklevél-, illetve könyvjutalmukat az arra érdemes tanulók.

De hogy addig se kelljen várni: az alábbiakban megtekinthető a kitűnő és a jeles tanulmányi eredményt elért tanulóink, valamint a nevelőtestületi dicséretben részesülők névsora is. Büszkék vagyunk rájuk! Gratulálunk és további sikeres tanulmányokat kívánunk!

Szélesné Karácsony Ida
intézményvezető