
Március 15.
2026.03.14.
Országos Manó Bajnokság
2026.03.22.Nagy Emil, iskolánk 4.a osztályos tanulója a Megyei Matematikaverseny döntőjében, Györ-Moson-Sopron vármegyében 2. helyezést ért el. Szeretettel gratulálunk!


Iskolánk tanulói: Ulinec Elvira (3-a osztály) és Papp Krisztina (6-a osztály) részt vettek a „Dalolni hívunk” Kárpát -medencei ifjúsági népdaléneklèsi versenyen (online ) Felkészítő pedagógus: Molnár Nikolett. Szívből gratulálunk az eredményes szerepléshez!

