
Biztonság Hete 2025. szeptember 15-21.
2025.09.16.
Rendhagyó testnevelésóra
2025.09.24.A mai napon az 5. évfolyamos diákjaink részt vettek az autómentes nap kampányában. Az első órában a biciklis és a közösségi közlekedés fontosságára hívták fel a figyelmet. Az iskola előtti parkolóba kartonpapírból egy buszt építettek fel, melyet a rajzaikkal díszítettek. Ezt követően egy kellemes hajókázáson vettek részt. A szervezésért külön köszönet Palkovits Imrének.
Kisbácsáról a 3. és 4.osztály vett részt a nap eseményein. Két parkoló helyére készült figyelemfelhívó installáció, utána hajókázás volt a jutalom.
Az európai autómentes nap egy 1998 óta minden évben szeptember 22-én megtartott – a társadalom környezettudatosságát erősíteni hivatott – rendezvénysorozat, amely fel kívánja hívni a városlakók és a városvezetés figyelmét a megnövekedett autóforgalom okozta környezeti, baleseti és városképi problémákra.