2025.06.02.Ki a mester két keréken?A „Ki a mester két keréken?” kerékpáros közlekedésbiztonsági vetélkedőn Dobos-Deák Berke 4.b osztályos tanulónk második, Könczöl Kelemen 5.a osztályos tanulónk harmadik helyezést ért el. Gratulálunk […]
2025.05.28.Időseknél jártak tanulóinkNagyon izgalmas volt a délután a Kálóczy Téri Idősek klubjában, ahol idősek és gyermekek együtt játszottak…
2025.05.28.SikereinkTóth Zsombor, 4/c osztályos tanulónk a “Szívem csücske” országos minősítő rajzversenyen arany minősítésben részesült. Gratulálunk!