December 2-án a 6. osztályos tanulók testnevelés órán ellátogattak az Egyetemi Csarnokba, ahol parasportnapon vettek részt. A győri EMBERsÉG DSE által szervezett négyalkalmas programsorozat utolsó […]
2022.10.06-án két elsős tanulónk Schmidt Viktória és Nagy Zsigmond szerepelt egy balesetmegelőzési kisfilmben, amit a rendőrség Közlekedésrendészeti Osztálya készített. A videó ezen a linken tekinthető […]