Nagy Emil, iskolánk 4.a osztályos tanulója a Megyei Matematikaverseny döntőjében, Györ-Moson-Sopron vármegyében 2. helyezést ért el. Szeretettel gratulálunk! Iskolánk tanulói: Ulinec Elvira (3-a osztály) […]
2026.03.07-én Győrben az Egyetemi Csarnokban U11-es Országos Röplabda Bajnokságon vettek részt röplabdásaink. A csapat tagjai: Hornyik Nóra 5.a, Bognár Vivien, Mezzöl Zsombor, Schmidt Viktória, Zsenák Natasa […]