2025.06.10.
A győri röplabdások a hagyományos bajnoki évadzáró ünnepségüket iskolánkban rendezték meg a röplabdás emlékfalnál, amit meg is koszorúztak. A díjakat Farnady Ernő a szövetség elnöke adta át.
2025.06.02.
A „Ki a mester két keréken?” kerékpáros közlekedésbiztonsági vetélkedőn Dobos-Deák Berke 4.b osztályos tanulónk második, Könczöl Kelemen 5.a osztályos tanulónk harmadik helyezést ért el. Gratulálunk […]
2025.05.31.



