
Tuli-röpi 2017
2017.03.01.
Sikeresen pályáztunk!
2017.03.06.Vita-manók
Február 23-án iskolánk 12. alkalommal rendezte meg a városi környezetismereti vetélkedőnket 4. osztályosok részére. Idén az egészségese táplálkozás és életmód volt a téma. A gyermekek változatos feladatokban mutathatták meg a tudásukat, illetve játékos feladatok színesítették a versenyt.
Eredmény:
- Győri Móricz Zsigmond Általános Iskola
- Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
- Vámosszabadi Tagiskola
Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját és gratulálunk az ügyes csapatoknak!
[g-gallery gid=”3674″]

